Замовити зворотній дзвінок
Ru Ua
Новини
Гібридна форма огірка під назвою «Гектор f1» характеризується як ранньостиглий, з дружним формуванням урожаю, вирівняний зеленцов, високими смаковими якостями і стійкістю до ...  Детальніше→
  • 21 февраля 2019 08:31:39
Розпродаж простроченного посадкового матеріалу зі знижками до 25%. Поспішайте! Спеціально для Вас наш інтернет-магазин "Наша справа" робить знижку на посівний матеріал від популярних виробників ...  Детальніше→
  • 23 октября 2018 12:42:32
У нашому магазині Ви знайдете каталог насіння овочів на 2019 рік за доступними цінами від кращих світових фірм-виробників насіння овочів. Діє знижка на доставку насіння при замовленні останніх на суму от 2000 грн ...  Детальніше→
  • 10 октября 2018 13:22:38
Фейсбук
 
 

Продукція компанії Агромаг

Відображати:
Лускунчик 500 гр. зерно
Родентицид Лускунчик  - Тістоподібна маса упаковується в пакетики з фільтр-паперу. Фільтр-папір добре пропускає запахи, але перешкоджає проникненню вологи, що дозволяє приманці працювати у вологих умовах (водостоки, каналізації тощо). Двоколірна приманка з двома ароматами.   ПЕР..
- +
25.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Рембек 360 гр
Готова приманка для боротьби з Медведков (дзигою, капустянкою), дротянка і личинкою хруща на овочевих (картопля, томати, огірки, баклажани і так далі), ягідних (полуниця, малина, агрус і ін.) Культурах, кольорах. - приманка для боротьби з садовими мурахами на грядках, під деревами і кущами, в теп..
- +
14.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Рембек 550 гр крупа
Рембек, крупа від капустянки – високоефективний засіб для захисту сільськогосподарських культур від капустянки, дротянки, личинки хруща та садових мурашок з особливо привабливим для шкідників смаком і запахом. Володіє 100% ефектом знищення комах, їх яєць і личинок і при цьому є екологічно чистою,..
- +
19.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Квантум 25 мл. стоп нітрат Агромаг
Квантум стоп нітрат - Перетворювач нітратів (NO3-). Містить весь комплекс мікроелементів. Високоефективний препарат для зниження рівня нітратів в плодах і максимального засвоєння рослинами азоту. Активує ферменти азотного обміну, які каталізують відновлення і асиміляцію нітратів в рослинах. &..
- +
4.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Квантум 30 мл. декоративні Агромаг
Квантум для декоративних Культур - комплексне хелатних добрив. Для декоративних рослин. Спеціальна композиція макро- і мікроелементів і біологічно активних речовин для підживлення газонних трав, хвойних рослин і квітів.   Квантум для декоративних Культур: - насичений зелений колі..
- +
4.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Рембек 220 гр
Рембек (220гр) - готова приманка для боротьби з Медведков (дзигою, капустянкой), дротянка і личинкою хруща. Надійно захищає: овочеві (картопля, томати, огірки, баклажани), квіткові, ягідні (полуниця, малина і ін.) Культури. Приманку застосовують також для боротьби з садовими мурахами на грядк..
- +
8.00 грн. Під замовлення
2 відгук(ів)
2 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Рембек для боротьби з Медведков, капустянкой 110 гр.
Рембек (rembek)? готова приманка для боротьби з Медведков (дзигою, капустянкой), проволочником і личинками хруща на овочевих (картопля, томати, огірки, баклажани і т.д.), квіткових, ягідних (полуниця, малина, агрус і ін.) культурах.   Також, застосовують і для боротьби з садовими мур..
- +
8.00 грн. Під замовлення
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Садовый вар Живица 150 гр.
Садовий Вар - використовується при загоєнні ран плодових і декоративних дерев, що заподіюються щепленнями і обрізанням гілок, сонячними опіками і др.травмамі завданих дереву. Має бактерицидні властивості.   ПЕРІОД ВИКОРИСТАННЯ: рання весна, пізня осінь. ..
- +
17.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні

Купити товари фірми Агромаг

Специализированна компанія "Агромаг" займається продажами насіння квітів і овочів, садовий і крапельний полив, хімія і біопрепарати, агроволокно і плівка, притіняти сітка, інвентар садовий, насіння України і Голландії поштучно і на вагу, обприскувачі та багато іншого.

Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *