Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Агрохімпак

Відображати:
Фундазол 100 гр.
Фундазол 100 гр.
Фундазол - системне засіб для боротьби з грибковими захворюваннями рослин широкого спектру дії. Використовується також для протруєння насіння. Склад: Беном, 50%. Діюча речовина - Беном, проникаючи в рослину, захищає навіть не контактували з препаратом ділянки.&n..
-+
99.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Блюз 5 мл. фунгіцид
Блюз 5 мл. фунгіцид
Блюз - комбінований фунгіцид контактносістемного дії для захисту плодових і декоративних рослин від комплексу грибкових хвороб, викликаних патогенами різних класів: справжньою і несправжньої борошнистої роси, іржі, сажисті грибків, плямистості, кучерявості листя, плодових гнилей та інших.1 м..
-+
17.00 грн На складі
0 0
Блокбастер 25 мл
Блокбастер 25 мл
Діюча речовина: бифентрин, 100 г / л Інсектицид, акарицид Інсектицидно-акарицидні препарат нового покоління піретроїдів. Контактно, миттєво діє на комах-шкідників у всіх їх формах: яйця, личинки, гусениці, дорослі комахи. Застосовується на технічних, плодових, декора..
-+
35.00 грн На складі
0 0
Залізний купорос 1 кг Айрон
Залізний купорос 'Айрон' використовується в якості профілактичного засобу проти прояви багатьох видів захворювань у рослин. Він ефективно пригнічує прояв мохів і лишайників, які негативно впливають на рослину і пригнічують їх розвиток. Препарат активно бореться з хлорозом, оскільки залізо є важли..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Кабрио Топ 20 гр.
Кабрио Топ, 20 г - комбінований фунгіцид для профілактики і лікування захворювань винограду і томатів. Одночасно бореться з двома небезпечними захворюваннями винограду: мільдью та оїдіумом. Діючі речовини: метирам - 550 г / кг, піраклостробін - 50 г / кг переваги:..
-+
40.00 грн На складі
0 0
Патруль від равликів і слимаків 30 гр Агрохімпак
"Патруль" - засіб для боротьби з равликами і слимаками 100гВисокоефективний препарат для знищення молюсків (равликів і слимаків) на присадибних територіях, спортивних зонах, в виробничих, санітарно-побутових, господарських будівлях (спорудах) і інших об'єктах. У місцях масового відпочи..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Стимулятор росту Пасліній 6 мл.
Унікальний препарат Пасліній стимулює підвищення кількості зав'язі плодів у пасльонових культур (томат, перець, баклажан) і показав найкращі результати у випробуваннях на ефективність і екологічність.Всього 100-300 мл / га регулятора росту «Пасліній» дає прибавку до стандартного врожаю пасль..
-+
105.00 грн Закінчується
1 1

Купити товари фірми Агрохимпак

Компанія «Агрохімпак» більше десяти років займається виробництвом і фасуванням органічних, мінеральних та органо-мінеральних добрив, а також інших супутніх товарів. Працюючи, ми зарекомендували себе як надійного партнера великих і малих приватних аграрних підприємств, компаній-постачальників сільськогосподарських послуг і продуктів.
 
Агрохімпак - це висока якість продукції і сервіс європейського рівня. У виробництві добрив ми використовуємо тільки інноваційні технології, тому наша продукція відповідає всім сучасним вимогам аграріїв, має необхідні сертифікати якості, а також безліч нагород.
 
Оскільки «Агрохімпак» є національною компанією, наші ціни максимально вигідні та конкурентні, при цьому якість добрив нічим не поступається європейським аналогам, які коштують у кілька разів дорожче.
 
Живучи і працюючи в Україні, де зосереджено до 80% родючих ґрунтів Європи, ми відчуваємо свою відповідальність за розвиток аграрного сектора, тому щодня працюємо, щоб створити інноваційний продукт, який допоможе нашим аграріям істотно збільшити обсяги виробництва сільськогосподарської продукції.
 
Основна місія компанії «Агрохімпак» - забезпечити аграріїв України продукцією, що відповідає європейським стандартам якості і має конкурентну ціну на ринку України.