Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії AgriTecno

Відображати:
АГРИФУЛ 100 мл.
Тип: регулятор росту Призначення: Рекомендується для використання в сільському господарстві відкритого і закритого грунту для кореневого підживлення і добрива полуниці, малини, картоплі, винограду, персика, тютюну, овочів, плодово-ягідних і квітково-декоративних культур протягом усього періоду ве..
-+
30.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Мікродобриво Текнокель Амино B 20 мл.
Мікродобриво Текнокель Амино У 20 мл. AgriTecno Fertilizantes Обробляти рослини можна за допомогою обприскують апарату будь-якого типу і виду.У бак обприскувача або в ємність для розведення робочого розчину наливають на чверть воду, при постійному перемішуванні додають необхід..
  • Призначення: Універсальне
-+
15.00 грн На складі
2 2
Фертігрейн Фоліар 10 мл.
Стимулятор росту Фертігрейн Фоліар. Виробник AgriTecno (Іспанія). • Покращує врожайність і якість продукції; • Збільшує стійкість рослини і здатність до відновленню після стресу; • Чи є постачальником мікроелементів. дія препарату&n..
-+
15.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні

Купити товари фірми AgriTecno

Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.
 
AGRITECNO FERTILIZANTES, S.L. - Іспанська компанія, яка використовуючи інноваційні технології, спеціалізується на виробництві та постачанні таких препаратів:
• Органічні і органо-мінеральні добрива для листових і кореневих підживлень, спеціальних видів підгодівлі (укоренітеля, коректори солоності грунту).
Основою препаратів є амінокислоти, фульвіевие кислоти, одержувані з рослинної сировини.
• Мікродобрива у формі хелатів з амінокислотами, EDTA, EDDHSA, EDDHA
Всі препарати виготовлені відповідно до європейських стандартів з сировини, виробленого на власних заводах нашої компанії.
Якість продуктів гарантовано технічною експертизою та оригінальними технологіями. На додаток до цих продуктів, наша компанія веде безперервну програму лабораторних і польових досліджень по створенню нових продуктів на органічній основі.