Опис товару - Афіціон салат Батавия 30 сем. садиба Центр - насіння салату

Салат афіціон - представник одного з видів листового салату Батавии. Салат має зелене листя, більш щільні, ніж у інших сортів салатів, він не пускає стрілки і не утворює качан (див. Фото). Батавия відрізняється своїми смаковими якостями, хрусткі листя салату стануть відмінним доповненням до будь-якої страви.
 
Батьківщиною афіціона є Середземномор'ї. Продукт можна вирощувати в різному кліматі, за рахунок властивих йому біологічних особливостей. Салат здатний швидко адаптуватися до зміни температури, світла. Те, що згубно для інших листових салатів, цей вид Батавии переносить добре.
 
Салат листової афіціон має прекрасний смак, який відрізняє його від інших салатів. Даний вид Батавии відмінно переносить транспортування. Зелене листя афіціона довгий час зберігають свій товарний вигляд. У холодильнику салат може зберігатися деякий час після покупки, листя салату при цьому не жовтіють. Кучеряві зелені листочки добре виглядають в салатниці, з ними роблять бутерброди і прикрашають гарніри до м'яса
 
Вирощувати даний вид Батавии необхідно з насіння. Салат афіціон є найпопулярнішим салатом, його вирощують в умовах різного клімату, що свідчить про його невибагливості. Рослина не утворює качан, в їжу вживають молоді зелене листя. Вирощування афіціона відбувається за допомогою прямого посіву насіння в грунт. Термін вигонки становить 30 днів. Догляд за рослиною на увазі регулярну розпушення, прополку, полив.
 
У промислових умовах даний вид Батавии можна вирощувати цілий рік. Існує спеціальна технологія вирощування афіціона на салатних лініях, які розміщені на відкритому ґрунті або в теплицях. Салат не схильний до некрозу, має високі споживчі властивості. Афіціон можна вирощувати також у відкритому грунті.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Тип батавия
Фасовка дрібна фасовка
Вид сорт
Сроки созрівання ранній
Колір зелений

Відгуки про Афіціон салат Батавия 30 сем. садиба Центр - насіння салату

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
4  
Корисність відгуків
0 голосів
0