Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії ADAMA

Відображати:
Арева Голд 1 кг.
Фунгіцид Арева Голд 1 кг застосовується для профілактики і лікування таких хвороб як альтернаріоз та борошнистої роси. Підходить для обробки товатом і картоплі, препарает руйнує зооспори грибів, повністю проникає в рослину через листя. Стійкий до опадів. Діюча речовина: Диметоморф ..
-+
620.00 грн На складі
0 0
Мерпан в. р. 1 кг
Мерпан - контактний фунгіцид захисної дії за лікувальним ефектом для захисту яблуні. Діюча речовина: каптан, 500 г/кг Хімічний клас діючих речовин: фталимиды Норма внесення л, кг/га 2,5-3,0 Препаративна форма: водорозчинні гранули (в. р...
-+
475.00 грн На складі
0 0
Шавіт 20 р.
Контактно-системний фунгіцид широкого спектру дії для боротьби з хворобами на плодово-ягідних культурах та городині. Діюча речовина та концентрація: триадіменол 20 г/кг, фолпет 700 г/кг Хімічна група: триазолу фталимид Розподіл у рослині (або спосіб дії): контактно-системний Форма ..
-+
37.00 грн На складі
0 0
Шавіт-ф 72 з.п. 1 кг.
Препаративна форма: водорозчинні гранули Діюча речовина: фолпет (700 г / кг) + тріадіменол (20 г / кг) ВИРОБНИК: «Мактешим Аган Індастріз, Лтд. Препаративна форма: водорозчинні гранули Діюча речовина: фолпет (700 г / кг) + тріадіменол (20 г / кг)ВИРОБНИК: «Макте..
-+
650.00 грн На складі
0 0
Пиринекс Супер 1 л.
Інсектицид направленої дії Пиринекс Супер допоможе швидко позбутися від більшості видів кліщів і гризучих комах-шкідників без шкоди для сільськогосподарських культур. Допомагає швидко позбутися від прихованохоботника. Переваги: універсальність застосування, препарат ..
-+
500.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні

Купити товари фірми ADAMA 

ADAMA Agricultural Solutions Limited (AAS) (колишнє найменування компанії - Makhteshim Agan Industries Ltd.) - Провідний світовий виробник і постачальник брендових непатнентних засобів захисту рослин (ЗЗР) і інших продуктів хімічної промисловості .. Метою компанії є розвиток ринку захисту сільськогосподарських культур за допомогою впровадження нових засобів захисту рослин і розробки унікальних продуктів і комбінацій діючих речовин. Компанія має більш ніж 60-річний досвід роботи та бездоганну репутацію, завдяки якісній продукції і уважному обслуговуванню своїх клієнтів. ADAMA зайняла 7е місце в списку компаній - світових лідерів на ринку засобів захисту рослин, з річним обсягом продажів в 3,07 млрд. Доларів США (2013 р). У сегменті пост-патентних ЗЗР компанія займає перше місце в світі. Компанія має регіональні представництва в Європі, Північній Америці та Азії, офіси більш ніж в 45 країнах світу, а також сім центрів розробки рецептури і 19 виробничих майданчиків (синтезу і формуляції). Головний офіс розташований в місті Аеропорт - Сіті, Ізраїль. Загальний штат налічує більше 4500 співробітників. ADAMA має свої представництва на шести континентах в більш ніж 120 країнах світу.
 
ADAMA Northern Europe B.V. - дочірня компанія ADAMA Agricultural Solutions Ltd. Офіс компанії знаходиться в Лейсдене, Нідерланди. Він обслуговує такі регіони: Бенілюкс (Нідерланди, Бельгія, Люксембург), Скандинавські країни (Данія, Швеція, Норвегія, Фінляндія), Балтійські країни і Республіку Білорусь. Співробітники Представництва ADAMA Northern Europe B.V. в Республіці Білорусь готові надати кваліфіковану технічну допомогу з питань застосування наших препаратів.