Описание товара - Цветолюкс 10 мл. August - инсектицид

Цветолюкс 10 мл 
Препарат Цвєтолюкс є інсектицидом, призначеним для захисту квітів та декоративних рослин, що ростуть на відкритих та закритих грунтах. Є надзвичайно дієвим препаратом, не токсичний по відношенню до рослин, що піддаються обробці.
Действующее вещество: імідаклоприд, місткістю 0,1 г/л
Описание: широко застосовується для обробки квітів, декоративних культур та чагарників;
 
має високий вплив на сисних комах-шкідників та швидку дію, що складає кілька годин після обробки;
 
володіє системним впливом, тим самим захищаючи культури від повторного зараження шкідливими колорадськими жуками.
 
Особливості застосування інсектициду Цвєтолюкс:
 
Для обробки квітів, що ростуть як на закритих, так і на відкритих грунтах, витратна норма інсектициду складає до 7 мл, для чагарників, що являються декоративними вистачає обробити до 7 кущів, для декоративних дерев – на 1 дерево. Обробка культур здійснюється шляхом процедури обприскування на вегетаційному етапі при перших ознаках нападу шкідників до періоду рівномірного та щедрого зрошення.
 
Для обприскування квітів закритих та відкритих грунтів в боротьбі з попелицями, цикадками, трипсами, тепличними білокрилатками, здійснюється обробка на вегетаційному етапі з препаративною затратою 700 мл на 7 м?. За весь сезон дозволяється обробляти квітки 1 -2 рази.
 
Для обприскування декоративних чагарників та дерев в боротьбі з білокрилатками, попелицями, трипсами, затратна норма препарату складає 700 мл, що вистачить для 1,5-7 кущів та 0,5-1 дерева. Обробка здійснюється на етапі вегетації не більш, як 1-2 рази за сезон.


Нашли ошибку в тексте: Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Отзывы про Цветолюкс 10 мл. August - инсектицид

FAQ

Пока не было вопросов.

Также вас могут заинтересовать

С этим товаром покупают

Оставить отзыв  ↓
 

Отзывы наших покупателей

Ещё никто не оставил отзывов.